| User | prgjunior |
| Upload Date | February 24 2024 12:13 AM |
| Views | 13 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | macOS 14.4 (Build 23E5205c) |
| Model | MacBook Air (2022) |
| Model ID | Mac14,2 |
| Motherboard | Mac14,2 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | VirtualApple @ 2.50GHz |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | Apple M2 |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Cluster 2 | 4 Cores |
| L1 Instruction Cache | 128 KB x 1 |
| L1 Data Cache | 64.0 KB x 1 |
| L2 Cache | 4.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 8.00 GB |
| Single-Core Score | 2602 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2512
360.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2584
15.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2540
52.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2448
56.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2364
32.1 images/sec |
|
|
Clang
|
3234
15.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2462
197.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2423
75.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2234
66.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2382
9.86 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3112
96.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3200
246.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3024
88.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3176
31.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1967
1.90 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2709
85.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 10001 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7897
1.11 GB/sec |
|
|
Navigation
|
11085
66.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11148
228.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
12249
282.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11516
156.3 images/sec |
|
|
Clang
|
16655
82.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3245
259.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12281
380.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7937
237.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
10123
41.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12975
403.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10106
777.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
12069
354.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9621
95.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
9147
8.85 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11318
358.3 Kpixels/sec |