| User | kanzie88 |
| Upload Date | March 12 2023 12:45 AM |
| Views | 11 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro for Workstations (64-bit) |
| Model | Dell Inc. Precision 7530 |
| Motherboard | Dell Inc. 07NCNV |
| Power Plan | Dell |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Xeon E-2176M |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 158 Stepping 10 |
| Base Frequency | 2.69 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 4389 MHz |
| Package | Socket 1440 FCBGA |
| Codename | Coffee Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 256 KB x 6 |
| L3 Cache | 12.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 64.00 GB |
| Transfer Rate | 2660 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1384 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1362
195.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1563
9.42 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1555
31.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1398
32.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1143
15.5 images/sec |
|
|
Clang
|
1460
7.19 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1283
102.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1528
47.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
670
20.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1416
5.86 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1968
61.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1396
107.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1571
46.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1792
17.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1327
1.28 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1594
50.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5692 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3383
485.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8446
50.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7046
144.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6439
148.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5670
77.0 images/sec |
|
|
Clang
|
8567
42.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1861
149.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9594
297.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2481
74.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5172
21.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8992
279.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
6226
478.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6585
193.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5347
53.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
8892
8.60 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6888
218.1 Kpixels/sec |