| User | vandelay |
| Upload Date | February 22 2024 11:07 PM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | QEMU Standard PC (Q35 + ICH9, 2009) |
| Motherboard | |
| Power Plan | Balanserat |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | QEMU Virtual CPU version 2.5+ |
| Topology | 1 Processor, 10 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 15 Model 107 Stepping 1 |
| Base Frequency | 2.50 GHz |
| Cluster 1 | 10 Cores |
| Maximum Frequency | 4762 MHz |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 10 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 10 |
| L2 Cache | 4.00 MB x 10 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.59 GB |
| Transfer Rate | 3334 MT/s |
| Type | DDR3 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1400 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2063
296.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2388
14.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2501
51.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2569
59.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
577
7.83 images/sec |
|
|
Clang
|
2474
12.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2439
195.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2130
66.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
148
4.42 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1179
4.88 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1447
45.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2534
194.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1319
38.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
724
7.18 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1575
1.52 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
764
24.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 7473 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7659
1.07 GB/sec |
|
|
Navigation
|
14414
86.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
15260
312.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
14696
338.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4072
55.3 images/sec |
|
|
Clang
|
17138
84.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3164
253.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
14820
459.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
987
29.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6695
27.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9269
288.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
12721
978.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7901
231.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2589
25.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12399
12.0 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5667
179.4 Kpixels/sec |