| User | GrangerFX |
| Upload Date | February 22 2024 07:29 PM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | Default string Default string |
| Motherboard | |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Celeron J3455 |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 92 Stepping 10 |
| Base Frequency | 1.50 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 2194 MHz |
| Package | Socket 1296 FCBGA |
| Codename | Apollo Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 24.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 1.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 5.85 GB |
| Transfer Rate | 1328 MT/s |
| Type | DDR3 SDRAM |
| Single-Core Score | 233 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
238
34.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
335
2.02 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
392
8.03 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
449
10.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
118
1.60 images/sec |
|
|
Clang
|
281
1.38 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
431
34.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
440
13.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
29
0.88 images/sec |
|
|
Background Blur
|
186
0.77 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
320
9.96 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
163
12.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
307
9.01 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
174
1.72 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
360
348.3 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
137
4.35 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 621 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
526
75.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
972
5.86 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1133
23.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1283
29.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
327
4.44 images/sec |
|
|
Clang
|
955
4.70 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
472
37.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1202
37.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
87
2.59 images/sec |
|
|
Background Blur
|
488
2.02 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1022
31.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
446
34.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
828
24.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
427
4.24 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1079
1.04 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
540
17.1 Kpixels/sec |