| User | R-Y-O |
| Upload Date | February 19 2024 07:35 AM |
| Views | 12 |
| Notes | 4GB SSD512GB(Buffalo) |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Debian GNU/Linux 12 (bookworm) |
| Model | Raspberry Pi 5 Model B Rev 1.0 |
| Motherboard | N/A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 1 Core, 4 Threads |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 4 part 3339 revision 1 |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 3.95 GB |
| Single-Core Score | 786 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
806
115.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
888
5.35 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
486
9.95 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
916
21.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
731
9.92 images/sec |
|
|
Clang
|
1109
5.46 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
909
72.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
901
27.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
593
17.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
782
3.24 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
935
29.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
532
40.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
811
23.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
732
7.26 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
863
835.4 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
817
25.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 1662 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
887
127.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1873
11.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1038
21.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2357
54.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1538
20.9 images/sec |
|
|
Clang
|
3471
17.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1137
91.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3481
107.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
754
22.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1610
6.66 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2011
62.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1465
112.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1774
52.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1036
10.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3449
3.34 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2098
66.4 Kpixels/sec |