| Upload Date | February 19 2024 01:10 AM |
| Views | 37 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 12 |
| Model | Samsung Galaxy A12 |
| Model ID | samsung SM-A125F |
| Motherboard | a12 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM MT6765V/CB |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3331 revision 4 |
| Base Frequency | 2.30 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.30 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 3.66 GB |
| Single-Core Score | 181 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
202
29.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
294
1.77 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
269
5.50 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
337
7.78 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
139
1.88 images/sec |
|
|
Clang
|
242
1.19 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
219
17.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
318
9.85 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
63
1.88 images/sec |
|
|
Background Blur
|
66
0.27 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
260
8.08 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
55
4.25 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
168
4.93 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
156
1.55 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
288
278.5 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
135
4.29 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 866 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
651
93.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1308
7.88 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1399
28.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1804
41.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
869
11.8 images/sec |
|
|
Clang
|
1385
6.82 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
272
21.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1972
61.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
350
10.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
202
0.84 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1244
38.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
452
34.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1029
30.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
788
7.81 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1883
1.82 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
923
29.2 Kpixels/sec |