| User | anhph79 |
| Upload Date | February 15 2023 06:32 AM |
| Views | 8 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | Dell Inc. Latitude 3420 |
| Motherboard | Dell Inc. 014WMV |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-1135G7 |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores, 8 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 140 Stepping 1 |
| Base Frequency | 1.38 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 4189 MHz |
| Package | Socket 1449 FCBGA |
| Codename | Tiger Lake-U |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 4 |
| L3 Cache | 8.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 2128 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1570 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1505
216.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1406
8.47 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1639
33.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1637
37.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1690
22.9 images/sec |
|
|
Clang
|
1596
7.86 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1479
118.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1720
53.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1605
48.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1484
6.14 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1951
60.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1180
90.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1611
47.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1793
17.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1346
1.30 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1593
50.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4138 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2831
406.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5222
31.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4611
94.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5096
117.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5144
69.8 images/sec |
|
|
Clang
|
4893
24.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1753
140.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5954
184.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2859
85.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3559
14.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5689
177.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3575
274.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4703
138.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3966
39.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5232
5.06 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4608
145.9 Kpixels/sec |