| User | mr_daemon |
| Upload Date | February 17 2024 06:10 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 14 |
| Model | Samsung Galaxy Z Fold5 |
| Model ID | samsung SM-F946W |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.36 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.87 GB |
| Single-Core Score | 2059 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1799
258.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1782
10.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2580
52.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2348
54.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1993
27.0 images/sec |
|
|
Clang
|
2545
12.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1992
159.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2032
63.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2071
62.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1882
7.79 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2412
75.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1710
131.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2120
62.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2031
20.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1645
1.59 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2098
66.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5452 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3877
556.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5833
35.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7758
158.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7525
173.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6195
84.1 images/sec |
|
|
Clang
|
7282
35.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2249
180.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7078
219.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4489
134.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4407
18.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7030
218.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4025
309.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5662
166.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4928
48.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6142
5.94 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6703
212.2 Kpixels/sec |