| User | J-s |
| Upload Date | February 16 2024 05:09 PM |
| Views | 8 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Linux Mint 21.2 |
| Model | Dell Inc. Inspiron 5584 |
| Motherboard | Dell Inc. 0YMV3V |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-8265U |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores, 8 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 142 Stepping 12 |
| Base Frequency | 3.90 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 256 KB x 4 |
| L3 Cache | 6.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.62 GB |
| Single-Core Score | 1022 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1055
151.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1238
7.46 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1365
27.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1355
31.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
736
9.99 images/sec |
|
|
Clang
|
1340
6.60 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
973
77.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
928
28.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
407
12.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1282
5.31 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1537
47.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
869
66.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
804
23.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1370
13.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
843
815.8 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1171
37.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 1687 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1183
169.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2914
17.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2374
48.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2263
52.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1484
20.1 images/sec |
|
|
Clang
|
2312
11.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1143
91.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1571
48.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
607
18.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1131
4.68 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3681
114.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1687
129.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1843
54.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2577
25.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
828
801.1 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2784
88.1 Kpixels/sec |