| User | OliveFlowers903 |
| Upload Date | February 15 2024 10:04 AM |
| Views | 8 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | Dell Inc. Precision 3541 |
| Motherboard | Dell Inc. 0Y8H01 |
| Power Plan | Dell |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i7-9850H |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 158 Stepping 13 |
| Base Frequency | 2.59 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 4591 MHz |
| Package | Socket 1440 FCBGA |
| Codename | Coffee Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 256 KB x 6 |
| L3 Cache | 12.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 32.00 GB |
| Transfer Rate | 2658 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1490 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1450
208.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1830
11.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1695
34.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1620
37.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1228
16.7 images/sec |
|
|
Clang
|
1600
7.88 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1385
110.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1366
42.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
660
19.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2086
8.63 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2029
63.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1528
117.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1611
47.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1885
18.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1314
1.27 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1747
55.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5730 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3366
483.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8440
50.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7201
147.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7662
176.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5818
79.0 images/sec |
|
|
Clang
|
8147
40.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1677
134.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7876
244.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2391
71.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7043
29.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9376
291.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
6253
480.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6476
190.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5566
55.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
8367
8.10 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7348
232.6 Kpixels/sec |