| User | OliveFlowers903 |
| Upload Date | February 15 2024 08:37 AM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 10 Home (64-bit) |
| Model | LENOVO 21CFCTO1WW |
| Motherboard | LENOVO 21CFCTO1WW |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 5 PRO 6650U |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 68 Stepping 1 |
| Base Frequency | 2.90 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 4531 MHz |
| Package | Socket FP7 |
| Codename | Rembrandt |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 512 KB x 6 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.27 GB |
| Transfer Rate | 1596 MT/s |
| Type | DDR5 SDRAM |
| Channels | 4 |
| Single-Core Score | 1902 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2044
293.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1582
9.53 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1788
36.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1895
43.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1839
25.0 images/sec |
|
|
Clang
|
1946
9.58 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1895
151.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2081
64.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1064
31.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2656
11.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2659
82.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1886
145.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2289
67.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2134
21.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1854
1.79 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2005
63.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 7036 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5156
740.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8348
50.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7274
148.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8616
198.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8627
117.1 images/sec |
|
|
Clang
|
10692
52.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2380
190.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11643
360.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3367
100.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8600
35.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9771
304.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
8413
646.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8196
240.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3068
30.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13103
12.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8700
275.5 Kpixels/sec |