| User | prgjunior |
| Upload Date | February 07 2024 05:30 PM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | macOS 14.3 (Build 23D56) |
| Model | MacBook Air (2022) |
| Model ID | Mac14,2 |
| Motherboard | Mac14,2 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | VirtualApple @ 2.50GHz |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | Apple M2 |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Cluster 2 | 4 Cores |
| L1 Instruction Cache | 128 KB x 1 |
| L1 Data Cache | 64.0 KB x 1 |
| L2 Cache | 4.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 8.00 GB |
| Single-Core Score | 2604 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2521
362.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2559
15.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2636
54.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2456
56.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2320
31.5 images/sec |
|
|
Clang
|
3257
16.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2417
193.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2422
75.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2292
68.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2373
9.82 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3128
97.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3194
245.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2887
84.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3214
31.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2044
1.98 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2643
83.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 10005 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7850
1.10 GB/sec |
|
|
Navigation
|
11029
66.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10967
224.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11189
258.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11561
156.9 images/sec |
|
|
Clang
|
16472
81.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3235
259.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12276
380.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7788
233.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
10119
41.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12988
404.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10094
776.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
11471
336.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
10362
102.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
11044
10.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11411
361.3 Kpixels/sec |