| Upload Date | February 06 2024 04:47 PM |
| Views | 22 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 13 |
| Model | Xiaomi 2207117BPG |
| Model ID | Xiaomi 2207117BPG |
| Motherboard | rosemary |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM MT6785V/CD |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 3 part 3339 revision 0 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 2.00 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.05 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 3.50 GB |
| Single-Core Score | 685 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
623
89.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
684
4.12 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
756
15.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
798
18.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
731
9.92 images/sec |
|
|
Clang
|
781
3.85 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
665
53.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
763
23.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
566
16.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
666
2.76 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
882
27.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
364
28.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
733
21.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
679
6.73 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
672
650.5 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
708
22.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 1870 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1311
188.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2517
15.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2428
49.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2682
61.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2385
32.4 images/sec |
|
|
Clang
|
2638
13.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
674
53.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3051
94.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1120
33.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1338
5.54 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2965
92.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
998
76.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1975
58.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1529
15.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2664
2.58 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2163
68.5 Kpixels/sec |