| User | kweki |
| Upload Date | February 06 2024 09:13 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | HP HP ENVY x360 Convertible 13-ar0xxx |
| Motherboard | HP 85DE |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 7 3700U |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores, 8 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 23 Model 24 Stepping 1 |
| Base Frequency | 2.30 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 3812 MHz |
| Package | Socket FP5 |
| Codename | Picasso |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 512 KB x 4 |
| L3 Cache | 4.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 5.88 GB |
| Transfer Rate | 1866 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1001 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1213
174.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1078
6.49 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1118
22.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1200
27.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
836
11.3 images/sec |
|
|
Clang
|
1121
5.52 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
946
75.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1193
37.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
404
12.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1003
4.15 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1355
42.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
823
63.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1088
31.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1070
10.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1145
1.11 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1046
33.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2769 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1714
246.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3068
18.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3197
65.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3238
74.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2992
40.6 images/sec |
|
|
Clang
|
4375
21.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1187
95.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4703
145.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1032
30.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2493
10.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4642
144.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2803
215.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3069
90.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2595
25.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4753
4.60 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3452
109.3 Kpixels/sec |