| User | kweki |
| Upload Date | February 06 2024 09:03 AM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | HP HP ENVY x360 Convertible 13-ar0xxx |
| Motherboard | HP 85DE |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 7 3700U |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores, 8 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 23 Model 24 Stepping 1 |
| Base Frequency | 2.30 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 3812 MHz |
| Package | Socket FP5 |
| Codename | Picasso |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 512 KB x 4 |
| L3 Cache | 4.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 5.88 GB |
| Transfer Rate | 1866 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 917 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1203
172.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1076
6.48 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1082
22.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1146
26.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
814
11.1 images/sec |
|
|
Clang
|
1086
5.35 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
867
69.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
962
29.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
312
9.34 images/sec |
|
|
Background Blur
|
840
3.48 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1478
46.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
772
59.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1029
30.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
779
7.73 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1020
986.9 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
953
30.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2053 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1403
201.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2516
15.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2856
58.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2321
53.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1994
27.1 images/sec |
|
|
Clang
|
1482
7.30 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
852
68.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3039
94.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
688
20.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2096
8.68 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3511
109.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2318
178.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3105
91.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2433
24.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4592
4.44 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2875
91.0 Kpixels/sec |