| User | kweki |
| Upload Date | February 06 2024 08:16 AM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | HP HP ENVY x360 Convertible 13-ar0xxx |
| Motherboard | HP 85DE |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 7 3700U |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores, 8 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 23 Model 24 Stepping 1 |
| Base Frequency | 2.30 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 3812 MHz |
| Package | Socket FP5 |
| Codename | Picasso |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 512 KB x 4 |
| L3 Cache | 4.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 5.88 GB |
| Transfer Rate | 1866 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 894 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1317
189.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1004
6.05 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
881
18.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1034
23.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
534
7.24 images/sec |
|
|
Clang
|
925
4.56 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
782
62.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1090
33.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
326
9.75 images/sec |
|
|
Background Blur
|
998
4.13 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1433
44.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
776
59.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
970
28.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
983
9.75 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1233
1.19 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1101
34.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2631 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1758
252.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3109
18.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3219
65.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3984
91.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2333
31.7 images/sec |
|
|
Clang
|
3220
15.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1152
92.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4080
126.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
925
27.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2597
10.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4685
145.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2761
212.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3256
95.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2437
24.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4255
4.12 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3123
98.9 Kpixels/sec |