| Upload Date | February 04 2024 09:56 PM |
| Views | 14 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 14 |
| Model | Samsung Galaxy A34 |
| Model ID | samsung SM-A346M |
| Motherboard | a34x |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM MT6877V/TTZA |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3393 revision 0 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 2.00 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.60 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.31 GB |
| Single-Core Score | 1056 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
960
137.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
974
5.87 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1293
26.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1403
32.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1113
15.1 images/sec |
|
|
Clang
|
1131
5.57 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1075
86.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1198
37.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
880
26.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
922
3.82 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1345
41.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
481
37.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1211
35.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
996
9.89 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
993
960.5 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1154
36.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2484 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1583
227.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3113
18.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3047
62.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3795
87.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3001
40.7 images/sec |
|
|
Clang
|
3377
16.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1168
93.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3935
121.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1599
47.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1850
7.66 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3664
114.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1273
97.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2748
80.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2032
20.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3179
3.08 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3003
95.1 Kpixels/sec |