| User | sundkkviist |
| Upload Date | February 03 2024 11:28 PM |
| Views | 8 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Home (64-bit) |
| Model | ASRock B760 Pro RS |
| Motherboard | ASRock B760 Pro RS |
| Power Plan | Hg prestanda |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-13600KF |
| Topology | 1 Processor, 14 Cores, 20 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 183 Stepping 1 |
| Base Frequency | 3.50 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Cluster 2 | 8 Cores |
| Maximum Frequency | 5087 MHz |
| Package | Socket 1700 LGA |
| Codename | Raptor Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 10 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 10 |
| L2 Cache | 2.00 MB x 2 |
| L3 Cache | 24.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 64.00 GB |
| Transfer Rate | 5586 MT/s |
| Type | DDR5 SDRAM |
| Channels | 4 |
| Single-Core Score | 2679 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2652
380.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2502
15.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2713
55.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2629
60.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2620
35.6 images/sec |
|
|
Clang
|
2556
12.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2579
206.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2603
80.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2647
79.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3401
14.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2854
88.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2564
197.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2570
75.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3054
30.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2545
2.46 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2791
88.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 16697 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
10635
1.49 GB/sec |
|
|
Navigation
|
18215
109.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
20716
424.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
20373
469.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
21987
298.4 images/sec |
|
|
Clang
|
26747
131.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3456
276.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
25764
798.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
10323
308.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
16624
68.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
24989
777.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
17976
1.38 Gpixels/sec |
|
|
HDR
|
17045
500.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
15452
153.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
30549
29.6 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
19843
628.3 Kpixels/sec |