| User | prgjunior |
| Upload Date | February 03 2024 10:35 PM |
| Views | 8 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | macOS 14.3 (Build 23D56) |
| Model | MacBook Air (2022) |
| Model ID | Mac14,2 |
| Motherboard | Mac14,2 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | VirtualApple @ 2.50GHz |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | Apple M2 |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Cluster 2 | 4 Cores |
| L1 Instruction Cache | 128 KB x 1 |
| L1 Data Cache | 64.0 KB x 1 |
| L2 Cache | 4.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 8.00 GB |
| Single-Core Score | 2609 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2523
362.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2577
15.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2643
54.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2467
56.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2323
31.5 images/sec |
|
|
Clang
|
3244
16.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2451
196.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2431
75.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2252
67.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2369
9.81 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3126
97.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3195
245.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2886
84.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3184
31.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2052
1.99 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2716
86.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 10036 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7903
1.11 GB/sec |
|
|
Navigation
|
11248
67.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11429
234.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11122
256.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11581
157.2 images/sec |
|
|
Clang
|
16391
80.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3246
259.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12211
378.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7856
235.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
10054
41.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
13103
407.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10637
817.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
11538
338.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9736
96.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
10930
10.6 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11203
354.7 Kpixels/sec |