| User | ahmed1122 |
| Upload Date | February 03 2024 06:34 AM |
| Views | 9 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 13 |
| Model | Xiaomi 22101316UG |
| Model ID | Xiaomi 22101316UG |
| Motherboard | rubypro |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM MT6877V/TTZA |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3393 revision 0 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 2.00 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.60 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.37 GB |
| Single-Core Score | 844 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
765
109.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
857
5.16 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1031
21.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1119
25.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
895
12.1 images/sec |
|
|
Clang
|
926
4.56 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
919
73.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
974
30.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
709
21.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
671
2.78 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1045
32.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
316
24.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
969
28.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
793
7.87 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
811
784.4 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
925
29.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2205 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1466
210.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2772
16.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2751
56.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3441
79.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2505
34.0 images/sec |
|
|
Clang
|
3122
15.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
870
69.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3566
110.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1490
44.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1571
6.50 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3018
93.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1146
88.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2374
69.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1983
19.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3109
3.01 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2658
84.2 Kpixels/sec |