| User | maxwell1500 |
| Upload Date | February 03 2024 12:54 AM |
| Views | 11 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 12 |
| Model | LENOVO Lenovo TB-J616F |
| Model ID | LENOVO Lenovo TB-J616F |
| Motherboard | tb8185p3_64 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM MT8789V/T |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 3 part 3339 revision 0 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 2.00 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.05 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 5.67 GB |
| Single-Core Score | 686 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
659
94.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
735
4.43 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
732
15.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
823
19.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
733
9.95 images/sec |
|
|
Clang
|
783
3.86 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
577
46.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
765
23.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
562
16.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
662
2.74 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
877
27.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
366
28.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
734
21.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
679
6.73 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
713
690.3 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
705
22.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 1891 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1183
169.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2549
15.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2437
49.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3011
69.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2304
31.3 images/sec |
|
|
Clang
|
2659
13.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
581
46.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3010
93.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1206
36.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1320
5.46 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2871
89.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1006
77.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2017
59.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1941
19.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2963
2.87 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2179
69.0 Kpixels/sec |