| User | RadimCernej |
| Upload Date | March 07 2023 04:15 AM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 10 Pro (64-bit) |
| Model | Generic |
| Motherboard | ASRock B365M Pro4 |
| Power Plan | High performance |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i9-9900 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores, 16 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 158 Stepping 13 |
| Base Frequency | 3.10 GHz |
| Cluster 1 | 8 Cores |
| Maximum Frequency | 5000 MHz |
| Package | Socket 1151 LGA |
| Codename | Coffee Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 8 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 8 |
| L2 Cache | 256 KB x 8 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 64.00 GB |
| Transfer Rate | 2666 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1644 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1609
231.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1961
11.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1918
39.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1818
41.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1409
19.1 images/sec |
|
|
Clang
|
1778
8.76 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1671
133.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1828
56.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
756
22.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1503
6.22 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2232
69.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1590
122.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1778
52.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2030
20.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1475
1.43 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1822
57.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8166 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3947
566.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
11631
70.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8577
175.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
12646
291.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9435
128.0 images/sec |
|
|
Clang
|
12905
63.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2161
173.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
15662
485.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3444
103.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7164
29.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11832
368.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9113
700.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9838
288.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6992
69.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
14978
14.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10038
317.8 Kpixels/sec |