| User | TrashBoat69 |
| Upload Date | January 14 2024 03:31 AM |
| Views | 11 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | Micro-Star International Co., Ltd. MS-7D46 |
| Motherboard | Micro-Star International Co., Ltd. H610M BOMBER DDR4 (MS-7D46) |
| Power Plan | Power saver |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-12400F |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 151 Stepping 2 |
| Base Frequency | 2.50 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 2493 MHz |
| Package | Socket 1700 LGA |
| Codename | Alder Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 6 |
| L3 Cache | 18.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 2394 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 2139 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1832
263.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1929
11.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2082
42.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2158
49.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2133
28.9 images/sec |
|
|
Clang
|
2000
9.85 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2061
165.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2071
64.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2135
63.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2750
11.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2583
80.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1919
147.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2133
62.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2674
26.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2083
2.02 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2311
73.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8616 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4802
689.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9745
58.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9423
192.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8982
207.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11600
157.4 images/sec |
|
|
Clang
|
13057
64.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2442
195.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
13988
433.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5350
160.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
11126
46.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11383
354.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9752
749.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8538
250.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6897
68.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
16152
15.6 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10536
333.6 Kpixels/sec |