| User | Riveter4863 |
| Upload Date | January 11 2024 05:38 AM |
| Views | 8 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Ubuntu 22.04.3 LTS |
| Model | HP HP EliteDesk 800 G3 DM 65W |
| Motherboard | HP 829A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-7500 |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 158 Stepping 9 |
| Base Frequency | 3.80 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 256 KB x 2 |
| L3 Cache | 6.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.62 GB |
| Single-Core Score | 1282 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1152
165.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1564
9.42 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1377
28.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1478
34.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1009
13.7 images/sec |
|
|
Clang
|
1614
7.95 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1380
110.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1314
40.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
549
16.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1907
7.89 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1747
54.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1166
89.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1053
30.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1539
15.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1095
1.06 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1586
50.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3393 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1727
248.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4570
27.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3101
63.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4919
113.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3322
45.1 images/sec |
|
|
Clang
|
5130
25.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1730
138.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4890
151.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1504
45.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5792
24.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4829
150.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3283
252.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3062
89.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3292
32.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4105
3.97 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4480
141.8 Kpixels/sec |