| User | man02 |
| Upload Date | November 27 2023 04:11 AM |
| Views | 8 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 10 Home Single Language (64-bit) |
| Model | HP HP Laptop 14s-fq0xxx |
| Motherboard | HP 87B7 |
| Power Plan | HP Recommended |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Athlon Silver 3050U |
| Topology | 1 Processor, 2 Cores |
| Identifier | AuthenticAMD Family 23 Model 24 Stepping 1 |
| Base Frequency | 2.30 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores |
| Maximum Frequency | 1694 MHz |
| Package | Socket FP5 |
| Codename | Dali |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 512 KB x 2 |
| L3 Cache | 4.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 9.88 GB |
| Transfer Rate | 2400 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 486 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
715
102.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
707
4.26 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
593
12.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
617
14.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
383
5.20 images/sec |
|
|
Clang
|
551
2.71 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
474
38.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
592
18.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
193
5.78 images/sec |
|
|
Background Blur
|
529
2.19 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
831
25.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
531
40.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
344
10.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
282
2.80 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
466
450.7 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
381
12.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 839 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
430
61.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
822
4.95 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
982
20.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1203
27.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
761
10.3 images/sec |
|
|
Clang
|
1031
5.08 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
527
42.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1122
34.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
352
10.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
994
4.12 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1464
45.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
904
69.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
988
29.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1007
9.99 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1075
1.04 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1026
32.5 Kpixels/sec |