| User | desdinovaa |
| Upload Date | November 27 2023 01:49 AM |
| Views | 3 |
| Notes | Micro-Star International Co., Ltd. MS-7B47 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Gentoo Linux |
| Model | Micro-Star International Co., Ltd. MS-7B47 |
| Motherboard | Micro-Star International Co., Ltd. Z370 TOMAHAWK (MS-7B47) |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-8600K |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 158 Stepping 10 |
| Base Frequency | 4.50 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 3 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 3 |
| L2 Cache | 256 KB x 3 |
| L3 Cache | 9.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 31.29 GB |
| Single-Core Score | 1631 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1474
211.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1858
11.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1844
37.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1864
43.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1298
17.6 images/sec |
|
|
Clang
|
1900
9.36 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1638
131.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1546
47.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
760
22.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2388
9.88 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1944
60.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1529
117.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1720
50.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1861
18.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1554
1.50 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2095
66.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5948 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3352
481.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7522
45.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6893
141.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7808
180.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6044
82.0 images/sec |
|
|
Clang
|
9024
44.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2067
165.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8015
248.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2733
81.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8794
36.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7807
242.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5996
461.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6598
193.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6061
60.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
8201
7.94 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8559
271.0 Kpixels/sec |