| User | jioriku |
| Upload Date | November 27 2023 12:43 AM |
| Views | 9 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Enterprise (64-bit) |
| Model | HP 550-a114 |
| Motherboard | HP 2B29 |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD A8-6410 |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | AuthenticAMD Family 22 Model 48 Stepping 1 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 2395 MHz |
| Package | Socket FT3 (BGA769) |
| Codename | Mullins |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 2.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 1330 MT/s |
| Type | DDR3 SDRAM |
| Channels | 1 |
| Single-Core Score | 255 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
386
55.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
578
3.48 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
377
7.72 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
441
10.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
119
1.61 images/sec |
|
|
Clang
|
408
2.01 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
363
29.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
402
12.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
31
0.92 images/sec |
|
|
Background Blur
|
203
0.84 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
279
8.68 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
214
16.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
293
8.61 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
149
1.48 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
376
363.5 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
148
4.68 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 666 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
548
78.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1318
7.94 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1019
20.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1353
31.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
365
4.96 images/sec |
|
|
Clang
|
1202
5.92 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
444
35.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1288
39.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
96
2.87 images/sec |
|
|
Background Blur
|
578
2.39 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
868
27.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
577
44.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
833
24.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
448
4.45 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1261
1.22 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
470
14.9 Kpixels/sec |