| Upload Date | November 26 2023 08:53 PM |
| Views | 14 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 13 |
| Model | motorola moto g stylus (2023) |
| Model ID | motorola moto g stylus (2023) |
| Motherboard | gnevan |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM MT6769V/CZ |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 3 part 3338 revision 1 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.00 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 3.65 GB |
| Single-Core Score | 455 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
472
67.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
614
3.70 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
615
12.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
574
13.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
474
6.44 images/sec |
|
|
Clang
|
576
2.84 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
477
38.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
522
16.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
230
6.87 images/sec |
|
|
Background Blur
|
329
1.36 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
545
17.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
217
16.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
513
15.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
403
4.00 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
472
457.0 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
423
13.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 1508 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
901
129.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2117
12.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2007
41.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2450
56.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1884
25.6 images/sec |
|
|
Clang
|
2057
10.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
575
46.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2497
77.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
904
27.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
949
3.93 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2182
67.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
776
59.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1675
49.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1392
13.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2338
2.26 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1609
50.9 Kpixels/sec |