| User | oleg_785 |
| Upload Date | November 26 2023 02:02 PM |
| Views | 10 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Windows 10 Pro (64-bit) |
| Model | LENOVO 11USA01FCW |
| Motherboard | LENOVO 330B |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-12500T |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 151 Stepping 5 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 4389 MHz |
| Package | Socket 1700 LGA |
| Codename | Alder Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 6 |
| L3 Cache | 18.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 3192 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 1 |
| Single-Core Score | 2244 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2115
303.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2141
12.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2105
43.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2222
51.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2167
29.4 images/sec |
|
|
Clang
|
2212
10.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2210
177.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2197
68.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2123
63.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2789
11.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2667
83.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2094
161.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2172
63.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2565
25.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2180
2.11 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2416
76.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6483 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2996
430.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7828
47.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6135
125.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7545
174.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8076
109.6 images/sec |
|
|
Clang
|
10690
52.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2800
224.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
10428
323.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3650
109.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7845
32.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7928
246.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
8217
631.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6607
193.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4519
44.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
11814
11.4 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7408
234.6 Kpixels/sec |