| User | MuriloAcioli |
| Upload Date | April 01 2026 12:32 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | Gigabyte Technology Co., Ltd. A520M K V2 |
| Motherboard | Gigabyte Technology Co., Ltd. A520M K V2 |
| Power Plan | Equilibrado |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 5 5600G |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 80 Stepping 0 |
| Base Frequency | 3.90 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 4441 MHz |
| Package | Socket AM4 (1331) |
| Codename | Cezanne |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 512 KB x 6 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 3192 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 2035 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2202
316.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1937
11.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1978
40.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2046
47.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1856
25.2 images/sec |
|
|
Clang
|
1977
9.74 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1991
159.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2070
64.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1087
32.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2724
11.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2763
86.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2090
160.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2397
70.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2619
26.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1879
1.82 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2282
72.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8819 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6544
939.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
11152
67.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8822
180.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10110
233.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10454
141.9 images/sec |
|
|
Clang
|
12286
60.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2613
209.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
13880
430.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4034
120.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
10384
43.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
13061
406.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10245
787.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9824
288.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7241
71.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
15806
15.3 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10777
341.2 Kpixels/sec |