| User | MuriloAcioli |
| Upload Date | April 01 2026 12:22 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | Gigabyte Technology Co., Ltd. A520M K V2 |
| Motherboard | Gigabyte Technology Co., Ltd. A520M K V2 |
| Power Plan | Equilibrado |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 5 5600G |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 80 Stepping 0 |
| Base Frequency | 3.90 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 4441 MHz |
| Package | Socket AM4 (1331) |
| Codename | Cezanne |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 512 KB x 6 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 3192 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 2048 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2202
316.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1948
11.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2087
42.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2040
47.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1839
25.0 images/sec |
|
|
Clang
|
1980
9.75 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2023
162.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2072
64.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1082
32.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2711
11.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2807
87.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2092
160.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2406
70.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2636
26.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1877
1.82 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2325
73.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8856 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6583
945.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10796
65.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8963
183.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10460
241.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10351
140.5 images/sec |
|
|
Clang
|
12359
60.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2609
209.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
13796
427.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4056
121.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
10290
42.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
13148
409.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10246
787.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9870
289.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7418
73.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
15981
15.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11015
348.8 Kpixels/sec |