| User | MuriloAcioli |
| Upload Date | April 01 2026 12:02 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | Gigabyte Technology Co., Ltd. A520M K V2 |
| Motherboard | Gigabyte Technology Co., Ltd. A520M K V2 |
| Power Plan | Equilibrado |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 5 5600G |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 80 Stepping 0 |
| Base Frequency | 3.90 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 4441 MHz |
| Package | Socket AM4 (1331) |
| Codename | Cezanne |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 512 KB x 6 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 3192 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1964 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2074
297.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1777
10.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1962
40.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1979
45.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1808
24.5 images/sec |
|
|
Clang
|
1905
9.38 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1936
155.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2009
62.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1073
32.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2636
10.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2715
84.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1879
144.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2359
69.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2524
25.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1840
1.78 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2248
71.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8391 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6104
876.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10218
61.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8131
166.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9795
225.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9973
135.3 images/sec |
|
|
Clang
|
11697
57.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2519
201.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
13365
414.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3937
117.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9977
41.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12453
387.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9719
747.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9311
273.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6944
68.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
15337
14.8 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10180
322.3 Kpixels/sec |