| User | roma9806mail |
| Upload Date | March 31 2026 05:31 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Enterprise (64-bit) |
| Model | X370 Killer SLI |
| Motherboard | ASRock X370 Killer SLI |
| Power Plan | High performance |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 5 5600 |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 33 Stepping 2 |
| Base Frequency | 3.50 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 4536 MHz |
| Package | Socket AM4 (1331) |
| Codename | Vermeer |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 512 KB x 6 |
| L3 Cache | 32.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 32.00 GB |
| Transfer Rate | 3120 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 2132 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2282
327.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2072
12.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2227
45.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2105
48.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1906
25.9 images/sec |
|
|
Clang
|
2090
10.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2077
166.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2155
66.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1123
33.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2888
12.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2957
92.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2228
171.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2462
72.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2698
26.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1899
1.84 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2366
74.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9632 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7117
1022.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
11745
70.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9611
196.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11031
254.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11865
161.0 images/sec |
|
|
Clang
|
14112
69.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2696
215.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
15188
470.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4631
138.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
12005
49.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
13721
427.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
11607
892.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10481
307.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7238
71.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
17173
16.6 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11841
374.9 Kpixels/sec |