| Upload Date | March 31 2026 02:17 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | vivo X300 |
| Model ID | vivo V2509A |
| Motherboard | k6993v1_64 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3468 |
| Base Frequency | 2.70 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.70 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.50 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 4.21 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.00 GB |
| Single-Core Score | 3123 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2388
342.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3114
18.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3722
76.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3211
74.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3075
41.7 images/sec |
|
|
Clang
|
3824
18.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2772
222.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2889
89.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3723
111.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2958
12.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3504
109.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2779
213.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3380
99.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3488
34.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2281
2.21 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3244
102.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9442 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6452
926.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9976
60.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
14286
292.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10757
248.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9999
135.7 images/sec |
|
|
Clang
|
13579
66.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3102
248.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12412
384.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7881
235.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8549
35.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12948
402.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
8284
636.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10251
300.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8717
86.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
11079
10.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
12783
404.8 Kpixels/sec |