| Upload Date | March 31 2026 01:32 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 25113PN0EG |
| Model ID | Xiaomi 25113PN0EG |
| Motherboard | canoe |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 2 revision 1 |
| Base Frequency | 3.63 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.63 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.61 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm sme-i8i32 sme-f32f32 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.75 GB |
| Single-Core Score | 3606 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2838
407.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3180
19.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3782
77.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3695
85.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3572
48.5 images/sec |
|
|
Clang
|
4316
21.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2928
234.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3184
98.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5695
170.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3276
13.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3781
117.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3794
291.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3957
116.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3928
39.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3042
2.94 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3556
112.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 10147 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6876
987.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
11276
67.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11992
245.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10835
249.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12725
172.7 images/sec |
|
|
Clang
|
13609
67.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3362
269.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11672
361.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
10698
320.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8766
36.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
14775
459.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
11005
846.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
11067
324.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8323
82.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13857
13.4 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11542
365.5 Kpixels/sec |