| User | Siddhant17 |
| Upload Date | March 31 2026 11:47 AM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Home Single Language (64-bit) |
| Model | Dell Inc. Inspiron 3280 AIO |
| Motherboard | Dell Inc. 0NN7HK |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Pentium(R) CPU 5405U @ 2.30GHz |
| Topology | 1 Processor, 2 Cores, 4 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 142 Stepping 12 |
| Base Frequency | 2.30 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores |
| Maximum Frequency | 2295 MHz |
| Package | Socket 1515 FCBGA |
| Codename | Whiskey Lake-U |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 256 KB x 2 |
| L3 Cache | 2.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul sse41 aesni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 8.00 GB |
| Transfer Rate | 2126 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 459 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
616
88.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
874
5.27 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
838
17.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
869
20.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
219
2.97 images/sec |
|
|
Clang
|
826
4.07 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
742
59.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
715
22.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
58
1.73 images/sec |
|
|
Background Blur
|
325
1.35 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
529
16.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
454
34.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
423
12.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
279
2.77 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
591
571.9 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
219
6.95 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 693 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
921
132.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1091
6.57 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
710
14.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
825
19.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
365
4.96 images/sec |
|
|
Clang
|
1398
6.89 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
714
57.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1382
42.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
88
2.64 images/sec |
|
|
Background Blur
|
555
2.30 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1069
33.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
905
69.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
907
26.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
469
4.65 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1248
1.21 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
444
14.1 Kpixels/sec |