| User | GreYForRage |
| Upload Date | March 30 2026 05:34 PM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Professionnel (64-bit) |
| Model | Micro-Star International Co., Ltd. MS-7D46 |
| Motherboard | Micro-Star International Co., Ltd. PRO H610M-G DDR4 (MS-7D46) |
| Power Plan | Utilisation normale |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-12400F |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 151 Stepping 5 |
| Base Frequency | 2.49 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 4389 MHz |
| Package | Socket 1700 LGA |
| Codename | Alder Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 6 |
| L3 Cache | 18.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes avx-vnni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 2128 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 2077 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1905
273.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1898
11.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2039
41.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2030
46.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2072
28.1 images/sec |
|
|
Clang
|
1987
9.78 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2065
165.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2047
63.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2056
61.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2697
11.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2536
78.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1813
139.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2053
60.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2365
23.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1973
1.91 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2157
68.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8224 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4107
589.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9389
56.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8670
177.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9056
208.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10673
144.9 images/sec |
|
|
Clang
|
12956
63.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2702
216.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
14145
438.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4657
139.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
10722
44.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10321
321.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9639
741.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8032
235.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6377
63.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
15566
15.1 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10030
317.6 Kpixels/sec |