| User | musichronos |
| Upload Date | March 30 2026 05:31 PM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | LENOVO 21NS004UGE |
| Motherboard | LENOVO 21NS004UGE |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core Ultra 7 258V |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 189 Stepping 1 |
| Base Frequency | 2.20 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Cluster 2 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 4791 MHz |
| Package | Socket 2833 FCBGA |
| Codename | Lunar Lake |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 2.50 MB x 1 |
| L3 Cache | 12.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes avx-vnni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 31.49 GB |
| Single-Core Score | 2740 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2306
331.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2315
13.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2894
59.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2645
61.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2771
37.6 images/sec |
|
|
Clang
|
2687
13.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3048
244.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2682
83.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2715
81.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3195
13.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3223
100.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2568
197.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2913
85.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2954
29.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2391
2.31 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3067
97.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 10546 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6918
993.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10585
63.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
12600
257.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
12230
282.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12475
169.3 images/sec |
|
|
Clang
|
11403
56.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3633
290.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
14120
437.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8777
262.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
11554
47.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
14817
461.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9422
724.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
12354
362.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
11833
117.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
14585
14.1 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
13461
426.2 Kpixels/sec |