| User | musichronos |
| Upload Date | March 30 2026 05:14 PM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | LENOVO 21NS004UGE |
| Motherboard | LENOVO 21NS004UGE |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core Ultra 7 258V |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 189 Stepping 1 |
| Base Frequency | 2.20 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Cluster 2 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 4791 MHz |
| Package | Socket 2833 FCBGA |
| Codename | Lunar Lake |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 8 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 8 |
| L2 Cache | 4.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes avx-vnni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 31.49 GB |
| Single-Core Score | 917 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
987
141.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
774
4.66 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
877
18.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1008
23.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
794
10.8 images/sec |
|
|
Clang
|
878
4.32 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1073
85.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
886
27.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
734
22.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
993
4.11 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1152
35.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
854
65.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1104
32.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
900
8.93 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
907
877.8 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
999
31.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3539 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2883
414.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3585
21.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3969
81.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4269
98.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3497
47.5 images/sec |
|
|
Clang
|
4069
20.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1363
109.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4179
129.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2758
82.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4784
19.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5157
160.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3333
256.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4294
126.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3725
37.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3929
3.80 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4279
135.5 Kpixels/sec |