| User | tushar_16 |
| Upload Date | March 29 2026 02:38 PM |
| Views | 8 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | samsung SM-S921E |
| Model ID | samsung SM-S921E |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.40 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 6.95 GB |
| Single-Core Score | 2124 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1778
255.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2035
12.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2559
52.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2488
57.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1976
26.8 images/sec |
|
|
Clang
|
2746
13.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2026
162.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2030
62.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2202
65.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1890
7.82 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2339
72.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1970
151.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2163
63.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2020
20.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1622
1.57 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2209
69.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6602 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4535
651.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7404
44.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8472
173.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8237
190.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7621
103.4 images/sec |
|
|
Clang
|
9058
44.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2369
189.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8558
265.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5321
159.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6081
25.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8932
278.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5540
425.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7140
209.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5814
57.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
8102
7.84 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8475
268.3 Kpixels/sec |