| Upload Date | March 29 2026 02:02 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | LENOVO TB520FU |
| Model ID | LENOVO TB520FU |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.30 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.01 GB |
| Single-Core Score | 2225 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2048
294.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2075
12.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2694
55.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2615
60.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2084
28.3 images/sec |
|
|
Clang
|
2862
14.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2008
160.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2104
65.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2316
69.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2069
8.56 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2478
77.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2096
161.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2242
65.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2148
21.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1528
1.48 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2325
73.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6943 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5536
795.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8363
50.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9402
192.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9672
223.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8170
110.9 images/sec |
|
|
Clang
|
8872
43.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2266
181.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8880
275.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5518
165.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5954
24.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8760
272.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5875
451.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7360
216.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6019
59.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7597
7.35 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8740
276.7 Kpixels/sec |