| User | sgtoartilleria |
| Upload Date | March 29 2026 12:42 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Enterprise LTSC (64-bit) |
| Model | CHUWI Innovation And Technology(ShenZhen)co.,Ltd UBox |
| Motherboard | CHUWI Innovation And Technology(ShenZhen)co.,Ltd UBox |
| Power Plan | Equilibrado |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 5 6600H |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 68 Stepping 1 |
| Base Frequency | 3.30 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 4535 MHz |
| Package | Socket FP7 |
| Codename | Rembrandt |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 512 KB x 6 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 12.75 GB |
| Transfer Rate | 1596 MT/s |
| Type | DDR5 SDRAM |
| Channels | 4 |
| Single-Core Score | 1987 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2112
303.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1691
10.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1904
39.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1987
45.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1885
25.6 images/sec |
|
|
Clang
|
2062
10.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2062
165.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2125
65.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1097
32.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2795
11.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2712
84.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1953
150.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2359
69.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2252
22.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1868
1.81 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2120
67.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8061 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5169
742.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8431
50.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7601
155.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9727
224.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10040
136.3 images/sec |
|
|
Clang
|
12674
62.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2643
211.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
13634
422.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3751
112.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9899
41.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10296
320.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
8939
687.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9455
277.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6772
67.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
15689
15.2 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9583
303.4 Kpixels/sec |