| User | aaaaadddd1234 |
| Upload Date | March 29 2026 09:39 AM |
| Views | 8 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | macOS 26.4 (Build 25E246) |
| Model | MacBook Air (2022) |
| Model ID | Mac14,2 |
| Motherboard | Mac14,2 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Apple M2 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | Apple M2 |
| Base Frequency | 3.38 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Cluster 2 | 4 Cores |
| L1 Instruction Cache | 128 KB x 1 |
| L1 Data Cache | 64.0 KB x 1 |
| L2 Cache | 4.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 8.00 GB |
| Single-Core Score | 2572 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2278
327.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2329
14.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2568
52.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2527
58.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2308
31.3 images/sec |
|
|
Clang
|
3288
16.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2526
202.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2454
76.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2297
68.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2361
9.77 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3061
95.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3033
233.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2999
88.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2957
29.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2098
2.03 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2739
86.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9395 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7858
1.10 GB/sec |
|
|
Navigation
|
10489
63.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10508
215.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9620
221.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11361
154.2 images/sec |
|
|
Clang
|
15942
78.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3312
265.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12156
376.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7508
224.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9548
39.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
13068
406.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10512
808.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10804
317.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5033
49.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
11248
10.9 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11118
352.0 Kpixels/sec |