| User | M91 |
| Upload Date | March 29 2026 09:07 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | samsung SM-A366W |
| Model ID | samsung SM-A366W |
| Motherboard | parrot |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3393 revision 2 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.40 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 5.25 GB |
| Single-Core Score | 1016 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
908
130.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
957
5.77 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1246
25.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1329
30.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1032
14.0 images/sec |
|
|
Clang
|
1045
5.15 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1012
81.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1117
34.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
869
26.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
865
3.58 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1286
40.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
602
46.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1153
33.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
905
8.98 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
948
917.2 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1115
35.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2905 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1443
207.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3221
19.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3528
72.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3611
83.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3749
50.9 images/sec |
|
|
Clang
|
4039
19.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1227
98.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5275
163.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1842
55.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2420
10.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4121
128.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1698
130.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3358
98.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2538
25.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4707
4.55 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4095
129.7 Kpixels/sec |