| Upload Date | March 29 2026 08:27 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 2511FPC34G |
| Model ID | Xiaomi 2511FPC34G |
| Motherboard | klee |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3463 revision 1 |
| Base Frequency | 2.20 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.20 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.20 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.40 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.69 GB |
| Single-Core Score | 1541 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1755
252.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1735
10.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1827
37.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1844
42.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1489
20.2 images/sec |
|
|
Clang
|
1731
8.52 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1438
115.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1555
48.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1384
41.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1259
5.21 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1749
54.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1329
102.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1508
44.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1220
12.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1198
1.16 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1528
48.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6552 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5633
809.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8201
49.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9819
201.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9302
214.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7696
104.4 images/sec |
|
|
Clang
|
8621
42.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1540
123.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9069
281.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4432
132.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5784
23.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8408
261.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5098
391.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7149
209.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6319
62.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7701
7.45 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8626
273.1 Kpixels/sec |