| User | Shahrukh_imtiaz |
| Upload Date | March 29 2026 07:16 AM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | samsung SM-S948B |
| Model ID | samsung SM-S948B |
| Motherboard | canoe |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 2 revision 1 |
| Base Frequency | 3.63 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.63 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.74 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm sme-i8i32 sme-f32f32 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.86 GB |
| Single-Core Score | 3589 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2894
415.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2846
17.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3836
78.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3569
82.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3537
48.0 images/sec |
|
|
Clang
|
4330
21.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3045
243.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3227
100.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5619
168.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3324
13.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3825
119.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3707
285.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3996
117.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3973
39.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3056
2.96 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3530
111.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 10927 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7036
1010.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
11282
68.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
12284
251.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
12190
281.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
13586
184.4 images/sec |
|
|
Clang
|
17343
85.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3571
286.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
13360
414.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
11259
336.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9892
40.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
14724
458.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
11199
861.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
11183
328.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
10430
103.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
14335
13.9 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11977
379.2 Kpixels/sec |