| User | jbach45 |
| Upload Date | March 27 2026 05:28 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | iOS 26.0.1 |
| Model | iPhone SE (3rd generation) |
| Model ID | iPhone14,6 |
| Motherboard | D49AP |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Apple A15 Bionic |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores |
| Identifier | ARM |
| Base Frequency | 3.23 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores |
| Cluster 2 | 4 Cores |
| L1 Instruction Cache | 128 KB x 1 |
| L1 Data Cache | 64.0 KB x 1 |
| L2 Cache | 4.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 3.79 GB |
| Single-Core Score | 1005 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1009
144.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1016
6.12 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1025
21.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
927
21.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
860
11.7 images/sec |
|
|
Clang
|
1272
6.27 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
958
76.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
981
30.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
843
25.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
905
3.74 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1212
37.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1311
100.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1127
33.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1079
10.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
816
789.4 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
998
31.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3545 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3633
521.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4380
26.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4490
91.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4389
101.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3766
51.1 images/sec |
|
|
Clang
|
6049
29.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1311
105.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4557
141.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1982
59.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2803
11.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5036
156.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2691
206.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3819
112.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3530
35.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4206
4.07 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3481
110.2 Kpixels/sec |