| Upload Date | March 27 2026 05:19 AM |
| Views | 17 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 2511FPC34G |
| Model ID | Xiaomi 2511FPC34G |
| Motherboard | klee |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3463 revision 1 |
| Base Frequency | 2.20 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.20 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.20 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.40 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.06 GB |
| Single-Core Score | 1533 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1719
246.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1737
10.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1796
36.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1832
42.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1504
20.4 images/sec |
|
|
Clang
|
1748
8.61 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1432
114.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1552
48.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1382
41.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1263
5.23 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1742
54.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1345
103.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1498
43.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1158
11.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1194
1.16 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1517
48.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6405 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5541
795.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8234
49.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9406
192.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9205
212.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7496
101.7 images/sec |
|
|
Clang
|
7959
39.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1656
132.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8826
273.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4252
127.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5556
23.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8264
257.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4872
374.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6954
204.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6211
61.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7635
7.39 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8146
257.9 Kpixels/sec |