| User | brycedottiff |
| Upload Date | March 27 2026 05:09 AM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Artix Linux |
| Model | HP HP OmniBook X Flip Laptop 14-fm0xxx |
| Motherboard | HP 8D9F |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core Ultra 5 226V |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 189 Stepping 1 |
| Base Frequency | 4.50 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 2.50 MB x 1 |
| L3 Cache | 8.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes avx-vnni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.27 GB |
| Single-Core Score | 2650 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2393
343.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2567
15.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2628
53.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2626
60.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2507
34.0 images/sec |
|
|
Clang
|
2597
12.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2704
216.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2539
78.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2634
78.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3014
12.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3172
98.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2492
191.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2854
83.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2592
25.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2459
2.38 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3057
96.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 10331 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7310
1.03 GB/sec |
|
|
Navigation
|
10905
65.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11923
244.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
12430
286.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11802
160.2 images/sec |
|
|
Clang
|
13600
67.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3850
308.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
13401
415.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8471
253.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
11016
45.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
13156
409.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
8347
641.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10952
321.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9997
99.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13965
13.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
13610
430.9 Kpixels/sec |