| User | KieraSkye |
| Upload Date | March 26 2026 09:00 PM |
| Views | 1 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 IoT Enterprise LTSC (64-bit) |
| Model | ASUS System Product Name |
| Motherboard | ASUSTeK COMPUTER INC. ROG STRIX B650-A GAMING WIFI |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 5 9600X |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 26 Model 68 Stepping 0 |
| Base Frequency | 3.90 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 5660 MHz |
| Codename | Granite Ridge |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 1.00 MB x 6 |
| L3 Cache | 32.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 avx512-f avx512-dq shani avx512-bw avx512-vl vaes avx512-vnni avx-vnni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 32.00 GB |
| Transfer Rate | 5998 MT/s |
| Type | DDR5 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 3389 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3268
469.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2795
16.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3491
71.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3201
73.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3284
44.6 images/sec |
|
|
Clang
|
3153
15.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3390
271.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3088
95.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3659
109.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4575
18.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3776
117.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3644
280.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3804
111.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3837
38.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2801
2.71 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3430
108.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 15482 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
10082
1.41 GB/sec |
|
|
Navigation
|
16803
101.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
15159
310.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
16638
383.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
20720
281.2 images/sec |
|
|
Clang
|
21478
105.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
4380
350.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
21537
667.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
11448
342.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
19873
82.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
21370
665.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
18885
1.45 Gpixels/sec |
|
|
HDR
|
16455
482.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
13083
129.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
24332
23.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
18950
600.0 Kpixels/sec |